doprava již od 65 Kč - Zásilkovna - více než 7000 výdejních míst

Přijďte si vyzkoušet vystavené prémiové modely digitálních pianin YAMAHA CLP

doprava již od 65 Kč Zásilkovna - více než 7000 výdejních míst

Provozujeme autorizovaný SERVIS YAMAHA a LINE6

Přijďte si vyzkoušet vystavené prémiové modely digitálních pianin YAMAHA CLP

translate translate translate
Home O nás Akční nabídka Jak nakupovat Reklamace Poradce Servis Registrace Kontakt
ozvučovací sada YAMAHA Stagepas 400i, B-stock

Vytisknout stránku
Dostupnost
výroba ukončena
Kód Yamamusic CSTAGEPAS400I
Značka Yamaha
Doporučujeme zakoupit
Držák mixu BMS 10 A

Cena 1 139 Kč s DPH
      kusů     
Pedál sustain FC 5A

Cena 906 Kč s DPH
      kusů     
Stojan reprobox, pár, Alu černý, Gigbag

Cena 1 950 Kč s DPH
      kusů     


Přenosný ozvučovací systém Yamaha Stagepas 400i, 2 x 200W, 8 kanálů, konektivita iPod / iPhone pro přehrávání.

 

 

Nové modely STAGEPAS 400i a 600i jsou nástupci modelů STAGEPAS 300 a 500, které získaly po celém světě výbornou pověst jako kompaktní, přesto vysoce výkonné, přenosné ozvučovací systémy s výjimečnou kvalitou zvuku. Tím, že kombinují nové, vysoce účinné zesilovače, nově navržené reproduktory a vysoce výkonný DSP, přináší nová řada STAGEPAS významné zvýšení výkonu, s podstatným zlepšením v kvalitě zvuku a spolehlivosti. Zvýšení výkonu, doplnění konektivity iPod / iPhone, SPX digitální reverby, omezovač zpětné vazby a všestrannější EQ, to vše značně zlepšilo funkčnost a jednoduchost použití, aby modely STAGEPAS splňovaly požadavky na mnohem širší škálu aplikací a uživatelů.
STAGEPAS 400i i 600i obsahují dva elegantní, lehké reproboxy s odnímatelným powermixem, spolu s jedním párem reproduktorových kabelů a napájecím kabelem, což je kompletní, přenosné řešení ozvučeni, které lze nastavit snadno a rychle v různých konfiguracích a prostředí.
STAGEPAS 400i a 600i nabízejí podstatné zvýšení výkonu v porovnání s předchozími modely. Využitím inteligentní technologie Yamaha DSP, STAGEPAS nabízí konzistentní vysoce kvalitní zvuk při libovolné hlasitosti, a zároveň prodlužuje životnost důležitých komponent pomocí pokročilých limitačních obvodů. Inovativní design reproduktoru dodává výkon systému tím, že poskytuje rovnoměrně distribuovaný, vynikající zvuk s větším pokrytím prostoru.
Nové modely jsou vybaveny 4 mic / line vstupy a 6 linkovými vstupy (STAGEPAS 400i je vybaven 4 linkovými vstupy). CH 3 a 4 mají na vstupu combo jack, do kterého lze použít XLR konektor i 6,3 mm Jack. Kromě toho jsou oba modely vybaveny RCA konektory, stereo mini jackem a iPod / iPhone USB vstupem, které umožňují různé možnosti připojení.
Yamaha přidala několik nových funkcí, na základě zpětné vazby od uživatelů modelů STAGEPAS. IPod / iPhone připojení nabízí uživatelům vysoce kvalitní přehrávání při nabíjení svého zařízení iPod / iPhone. Odnímatelný mix nabízí jednoduché, intuitivní ovládání, které zajistí vysoce kvalitní zvuk během několika málo sekund. Přístup do čtyř různýchSPX reverbů s vysokým rozlišením  pomocí jednoho tlačítka, jiný ovladač Master EQ ™ nabízí optimalizované nastavení tak, aby odpovídalo zvuku s jeho prostředím pomocí jediného ovládacího prvku. Dokonce i vestavěný omezovač zpětné vazby umožňuje uživatelům odstranit nechtěné zpětné vazby dotykem jediného tlačítka.

Základní funkce mixeru byly také významně vylepšeny. STAGEPAS 400i je vybaven 2-pásmovým EQ kanálu, zatímco 600i přidává střední pásmo pro 3-band EQ, hlavně pro kytaru a zpěv. Přepínání stereo / mono vstupů je nová flexibilní funkce, která dokáže proměnit každý stereo kanál do dvou nezávislých kanálů mono, pokud aplikace vyžaduje více vstupních možností. STAGEPAS rovněž nabízí přepínatelné Hi-Z vstupy, umožňující bezproblémové připojení pasivních zdrojů signálu, stejně jako fantomové napájení, což umožňuje přímé připojení na kondenzátorové mikrofony. Nový STAGEPAS umožňuje uživateli zapnout nebo vypnout reverb okamžitě pomocí volitelného nožního spínače - ideální funkce např. pro mluvené slovo během sólových vystoupení.

Oba modely Stagepas 400i a 600i jsou vybaveny monitorem a subwooferovým výstupem, poskytujícími bezproblémovou rozšiřitelnost. Pro aplikace, které vyžadují silnější ozvučení prostě připojíte aktivní reproduktory, jako jsou reproduktory Yamahařady  DXR nebo subwoofery řady DXS .

Vlastnosti výrobku
Výkon výkon (Dynamic)     400W (200W + 200W)
výkon (Continuous)     360W (180W + 180W)
Basový reproduktor 1x 8"
Výškový reproduktor 1x 1" tlakový
Dělící kmitočet crossoveru 2,8 kHz
Bassreflex ano
Frekvenční rozsah 55 Hz - 20 kHz (-10 dB)
Max SPL 125 dB
Analogové vstupy 4 mono mic/line + 4 mono / 2 stereo line
Digitální vstupy USB Audio IN: iPod/iPhone exclusive
Výbava vstupů 2-band (HIGH Shelving: 8kHz, LOW Shelving: 100Hz)
Výstupy SPEAKERS OUT (L, R), MONITOR OUT (L/MONO, R), SUBWOOFER OUT (MONO) s auto HPF
Omezovač zpětné vazby ano
Efekty SPX digital reverb (4 programy, parameter control)
Phantomové napájení +30V (CH1, 2)
Šum a brum -113 dBu Equivalent input noise (CH1-4)
-58 dBu Residual output noise (SPEAKERS L/R)
THD 0.5 % @20 Hz-20 kHz, +11 dBu 10 k« (MONITOR OUT)
Přeslech mezi vstupními kanály -70 dB
Rozměry reprobox 289x472x275mm, mixer 308x180x116mm
Celková hmotnost 2 x Speaker 7.5kg + Mixer 2.8kg

 


Diskuze k produktu
CD (USB) přehrávač a nahrávání (10.12.2015) - Daniel Kašpar (Dankasparius@seznam.cz)

Dobrý den, je možné do aparatury připojit např. CD přehrávač, nebo flešku s nahranou hudbou, a zpětně na tato zařízení nahrávat zvukový záznam? Děkuji za odpověď, Daniel Kašpar

Vložte nový dotaz do diskuze:

*Jméno:
Email:
*Předmět: