DHN.cz Dobré Hudební Nástroje


DHN.cz Dobré Hudební Nástroje

DHN.cz Dobré Hudební Nástroje

translate translate translate
Home O nás Akční nabídka Jak nakupovat Reklamace Poradce Servis Registrace Kontakt
snímač Piezo Coxx barva dřeva nalepovací

Vytisknout stránku
Dostupnost
výroba ukončena
Kód Yamamusic G942010
Značka FIRE&STONE

Univerzální piezosnímač nalepovací, pouzdro v barvě dřeva, pevně uchycený kabel 2,4 m s koncovkou Jack. Rozměry 49x39x5,5 mm.


Diskuze k produktu
Co to je??? (29.07.2008) - - 1 € -

Mohol by mi niekto napisat co to presne je, naco a ako sa to pouziva?

RE: Co to je??? (30.07.2008) - Bret

Jak již z názvu vyplývá, jedná se o univerzální nalepovací piezosnímač, použitelný nejen pro akustickou kytaru, housle, a podobné nástroje.Nalepovací a univerzální znamená, že pro optimální zvuk musíte nalézt ideální místo pro umístění tohoto snímače, je třeba trochu laborovat.Oproti specializovaným snímačům je výhoda tohoto především v nízké ceně, nevýhodu spatřuji nejvíc v tom, že tento způsob uchycení není až tak 100%-ní.

snímač (21.11.2009) - Milan Maršálek (marshal.plzen@seznam.cz)

Zajímalo by mě, dá-li se tento druh snímače použít na pětistrunné banjo a jestli to už někdo vyzkoušel. Dík za odpověď. MM

RE: snímač (23.11.2009) - dhn (info@yamamusic.cz)

Tento snímač by měl fungovat i na pětistrunném banju, je třeba hledat nejvhodnější umístění, ale vzhledem ke způsobu přichycení by mohl negativně ovlivnit zvuk nástroje. Jedná se o nalepovací snímač a v místě nalepení by lehce zatlumil blánu. Máte-li vyšší nároky na kvalitu sejmutého zvuku, volil bych specializovaný kobylkový snímač např. Shadow, nebo Seymour Duncan.

snímač na dobro (24.11.2012) - dohnal (miloslavdohnal@atlas.cz)

jaký je možno použít snímač na dobro

RE: snímač na dobro (26.11.2012) - dhn (info@yamamusic.cz)

Možností máte celou řadu. Nemáte-li vysoké nároky na výslednou kvalitu zvuku, lze použít i tento univerzální nalepovací snímač. Pokud potřebujete opravdu kvalitní ozvučení svého nástroje, připravte si výrazně vyšší obnos za specializovaný snímač, vyráběný přesně pro tento typ nástroje. Bohužel v naší nabídce takovýto snímač nenajdete, doporučuji Google, popřípadě konzultaci s kytarářem, majícím nějakou zkušenost s ozvučením dobra. ( www.schattendesign.com/resonator.htm ).

Vložte nový dotaz do diskuze:

*Jméno:
Email:
*Předmět: