DHN.cz Dobré Hudební Nástroje

Přejeme krásné léto :-)

DHN.cz Dobré Hudební Nástroje

Přejeme krásné léto :-)

DHN.cz Dobré Hudební Nástroje

translate translate translate
Home O nás Akční nabídka Jak nakupovat Reklamace Pomoc Registrace Kontakt
pianino digitální YAMAHA P 115 WH bílý mat

Vytisknout stránku
Dostupnost
výroba ukončena
Kód Yamamusic NP115WH
Značka Yamaha

Objevte nový způsob využití svého nástroje s použitím funkcí, které Vám dokáže nabídnout jen digitální nástroj.

 

 

P-115 nabízí:

 

Nový model P-115 nabízí spoustu úžasných klavírních možností, které dokáží uspokojit i pokročilejší hráče. Tenký kompaktní design, nejrůznější rytmické funkce, stejně jako i snadné ovládání pomocí zdarma dostupné iOS aplikace, se kterou je model kompatibilní, ještě umocní Váš požitek ze hry.

 

P-115 je vybaven vyváženou kladívkovou mechanikou Graded Hammer Standard (GHS). Stejně jako u akustického piana jsou klávesy v basové části těžší než klávesy pro vyšší tóny. Klaviatura je také velice příjemná na dotyk. Díky matnému povrchu černých kláves je pocit ze hry na tuto klaviaturu velice blízký hře na akustické piano.

 

Vychutnejte si ten pocit ze hry na velké koncertní křídlo - P-115 využívá zvukové jádro Yamaha "Pure CF". Tento zvuk klavíru byl nahráván na uznávaném koncertním křídle Yamaha CFIIIS, které můžete vidět a slyšet na koncertních pódiích po celém světě. Kromě pokročilého klavírního zvuku byla vylepšena také Damper rezonance pro přirozený dozvuk akustického klavíru se všemi svými nuancemi expresivity.

 

Komfortní akustický design je přizpůsobený hráči - umístění reproduktorů bylo u modelu P-115 vylepšeno, aby melodické linky poskytovaly lepší dozvuk, a nabízely celkově ještě kvalitnější zvukovou produkci. Tato nová konfigurace zajišťuje, že nástroj zní živěji a věrněji v celém jeho tónovém rozsahu.

 

I když lze P-115 používat přirozeně jako klasické piano, tento nástroj dokáže Vaši hru navíc oživit a učinit ji kreativnější. Nejrůznější zvuky a rytmy jsou skvělé pro lidi, kteří si chtějí užít hudbu různých žánrů a také zvýšit potenciál svých vystoupení.

 

Model P-115 je vybaven 14 jednoduchými rytmickými vzory. Přidání rytmů k Vaší hře dokáže ozvláštnit cvičení na nástroj, které pak už nebude jednotvárné, a vydržíte u něj mnohem déle. Vybírat můžete z populárních vzorů, včetně stylů jako jsou pop, jazz, bossa nova a další. U Vašeho oblíbeného rytmu si můžete také nastavit tempo a použít ho jako metronom.

 

Digitální piano P-115 přichází vybaveno bohatou paletou zvuků, od pian, přes elektrická piana, varhany, smyčce až po basy. Tyto zvuky můžete obohatit o jeden ze čtyř různých typů Reverbů pro přirozený dozvuk Vašich vystoupení. Můžete si tak zvolit konkrétní zvuk a příslušné nastavení Reverbu, které se nejlépe hodí právě k Vaší hudbě.

Recital hall - Čistý dozvuk, který můžete slyšet ve středně velkých sálech využívaných pro klavírní recitály.
Concert hall - Jasný a výrazný dozvuk známý z velkých koncertních sálů pro orchestrální hru.
Salon - Uvolňující dozvuk velké místnosti vhodný pro komorní hudbu.
Club - Ostřejší dozvuk živého pódia nebo jazzového clubu.

 

Pochlubte se Vaší hrou s využitím klavírních stylů (doprovodů), které automaticky přidávají doprovod podle Vámi zadávaných akordů! Díky nim dokážete i z jednoduchých skladeb udělat nádherné kousky. P-115 nabízí 10 typů stylů pro snadný klavírní doprovod. Tato funkce se skvěle hodí pro hráče, kteří ještě nejsou připraveni hrát melodii a doprovod sami oběma rukama.

 

Model P-115 je vybaven výstupem AUX-OUT umožňujícím připojit nástroj na externí ozvučení při živém hraní na pódiích nebo večírcích. Díky tomu lze nástroj využít při široké škále situací. Díky portu USB TO HOST lze nástroj také připojit přímo k počítači.

 

Speciální zdarma dostupná aplikace "Digital Piano Controller" umožňuje ovládat a nastavovat mnoho funkcí obsažených v digitálních pianech Yamaha a to prostřednictvím dotykového displeje vašeho iOS zařízení (iPhone, iPad) pro ještě snadnější obsluhu nástroje. Na displeji lze pohodlně volit zvuky, rytmy… snadno a intuitivně. Svá oblíbená nastavení si můžete dokonce uložit a lehce je pak kdykoliv zase vyvolat.

 

 

Další informace:

 • Rozměry: 1326 x 295 x 163 mm (šířka, hloubka, výška).
 • Hmotnost: 11,8 kg.
 • Klaviatura: 88 kláves, mechanika Graded Hammer Standard (GHS), matná povrchová úprava na černých kláves, citlivost dotyku: hard/medium/soft/fixed.
 • Jazyk panelu: angličtina.
 • Zvukový generátor: Pure CF Sound Engine.
 • Polyfonie: 192-hlasá.
 • Počet přednastavených hlasů: 14.
 • Efekty: Reverb (4 typy), Intelligent Acoustic Control (IAC), Damper Resonance, Sound Boost.
 • Funkce: Dual/Layers, Split, Duo, Metronome, Tempo Range (5 – 280), Transpose (-6 -0,0 -+6), Tuning (414.8 - 440.0 - 446.8 Hz), Auto Power Off.
 • Počet přednastavených rytmů: 14.
 • Počet přednastavených stylů: 10.
 • Počet přednastavených písní: 14 demo skladeb a 50 klavírních skladeb.
 • Nahrávání: vestavěný song recorder - umí nahrát 1 skladbu ve 2 stopách, paměť 100kB na píseň (cca 11000 not).
 • Vstupy: DC IN (12V), Sluchátka (2x), Sustain Pedal (sučástí balení je plochý Sustain pedál) , Pedal Unit, AUX OUT, USB TO HOST.
 • Ozvučení: 7W x 2, 12cm x 2 + 4cm x 2.
 • Obsah balení kromě nástroje a návodu k použití: adaptér YAMAHA PA-150B, notový pult, sustain pedál
 • Spotřeba energie: 6W (při použití adaptéru PA-150).
 • Rozměry kartonu : 147 x 41x 30cm , 18,3 kg

 

 

Doporučujeme zakoupit
Stojan pro klávesy YAMAHA L 85WH bílý pro P105/115

Cena 2 690 Kč s DPH
      kusů     
Pedálnice YAMAHA LP 5A WH pro P95/P105/P115

Cena 1 590 Kč s DPH
      kusů     
Pedál sustain YAMAHA FC 4

Cena 1 590 Kč s DPH
      kusů     
Obal pro klávesy 143x33x14cm V FORTUNER

Cena 1 690 Kč s DPH
      kusů     
Stojan pro klávesy GEWA skládací (stůl)

Cena 1 070 Kč s DPH
      kusů     
Stolička skládací BSX 40x30cm

Cena 705 Kč s DPH
      kusů     


Diskuze k produktu
Diskuze neobsahuje dosud žádné příspěvky.
Váš dotaz můžete zadat ve formuláři níže.
Vložte nový dotaz do diskuze:

*Jméno:
Email:
*Předmět: