DHN.cz Dobré Hudební Nástroje


DHN.cz Dobré Hudební Nástroje

DHN.cz Dobré Hudební Nástroje

translate translate translate
Home O nás Akční nabídka Jak nakupovat Reklamace Poradce Servis Registrace Kontakt
ozvučovací sada YAMAHA Stagepas 400i

Vytisknout stránku
Dostupnost
výroba ukončena
Kód Yamamusic CSTAGEPAS400I
Značka Yamaha
Doporučujeme zakoupit
Držák mixu YAMAHA BMS 10 A

Cena 1 149 Kč s DPH
      kusů     
Pedál sustain YAMAHA FC 5A

Cena 849 Kč s DPH
      kusů     
Stojan reprobox, pár, Alu černý, Gigbag

Cena 1 330 Kč s DPH
      kusů     


Přenosný ozvučovací systém Yamaha Stagepas 400i, 2 x 200W, 8 kanálů, konektivita iPod / iPhone pro přehrávání.

 

 

Nové modely STAGEPAS 400i a 600i jsou nástupci modelů STAGEPAS 300 a 500, které získaly po celém světě výbornou pověst jako kompaktní, přesto vysoce výkonné, přenosné ozvučovací systémy s výjimečnou kvalitou zvuku. Tím, že kombinují nové, vysoce účinné zesilovače, nově navržené reproduktory a vysoce výkonný DSP, přináší nová řada STAGEPAS významné zvýšení výkonu, s podstatným zlepšením v kvalitě zvuku a spolehlivosti. Zvýšení výkonu, doplnění konektivity iPod / iPhone, SPX digitální reverby, omezovač zpětné vazby a všestrannější EQ, to vše značně zlepšilo funkčnost a jednoduchost použití, aby modely STAGEPAS splňovaly požadavky na mnohem širší škálu aplikací a uživatelů.
STAGEPAS 400i i 600i obsahují dva elegantní, lehké reproboxy s odnímatelným powermixem, spolu s jedním párem reproduktorových kabelů a napájecím kabelem, což je kompletní, přenosné řešení ozvučeni, které lze nastavit snadno a rychle v různých konfiguracích a prostředí.
STAGEPAS 400i a 600i nabízejí podstatné zvýšení výkonu v porovnání s předchozími modely. Využitím inteligentní technologie Yamaha DSP, STAGEPAS nabízí konzistentní vysoce kvalitní zvuk při libovolné hlasitosti, a zároveň prodlužuje životnost důležitých komponent pomocí pokročilých limitačních obvodů. Inovativní design reproduktoru dodává výkon systému tím, že poskytuje rovnoměrně distribuovaný, vynikající zvuk s větším pokrytím prostoru.
Nové modely jsou vybaveny 4 mic / line vstupy a 6 linkovými vstupy (STAGEPAS 400i je vybaven 4 linkovými vstupy). CH 3 a 4 mají na vstupu combo jack, do kterého lze použít XLR konektor i 6,3 mm Jack. Kromě toho jsou oba modely vybaveny RCA konektory, stereo mini jackem a iPod / iPhone USB vstupem, které umožňují různé možnosti připojení.
Yamaha přidala několik nových funkcí, na základě zpětné vazby od uživatelů modelů STAGEPAS. IPod / iPhone připojení nabízí uživatelům vysoce kvalitní přehrávání při nabíjení svého zařízení iPod / iPhone. Odnímatelný mix nabízí jednoduché, intuitivní ovládání, které zajistí vysoce kvalitní zvuk během několika málo sekund. Přístup do čtyř různýchSPX reverbů s vysokým rozlišením  pomocí jednoho tlačítka, jiný ovladač Master EQ ™ nabízí optimalizované nastavení tak, aby odpovídalo zvuku s jeho prostředím pomocí jediného ovládacího prvku. Dokonce i vestavěný omezovač zpětné vazby umožňuje uživatelům odstranit nechtěné zpětné vazby dotykem jediného tlačítka.

Základní funkce mixeru byly také významně vylepšeny. STAGEPAS 400i je vybaven 2-pásmovým EQ kanálu, zatímco 600i přidává střední pásmo pro 3-band EQ, hlavně pro kytaru a zpěv. Přepínání stereo / mono vstupů je nová flexibilní funkce, která dokáže proměnit každý stereo kanál do dvou nezávislých kanálů mono, pokud aplikace vyžaduje více vstupních možností. STAGEPAS rovněž nabízí přepínatelné Hi-Z vstupy, umožňující bezproblémové připojení pasivních zdrojů signálu, stejně jako fantomové napájení, což umožňuje přímé připojení na kondenzátorové mikrofony. Nový STAGEPAS umožňuje uživateli zapnout nebo vypnout reverb okamžitě pomocí volitelného nožního spínače - ideální funkce např. pro mluvené slovo během sólových vystoupení.

Oba modely Stagepas 400i a 600i jsou vybaveny monitorem a subwooferovým výstupem, poskytujícími bezproblémovou rozšiřitelnost. Pro aplikace, které vyžadují silnější ozvučení prostě připojíte aktivní reproduktory, jako jsou reproduktory Yamahařady  DXR nebo subwoofery řady DXS .

Vlastnosti výrobku
Výkon výkon (Dynamic)     400W (200W + 200W)
výkon (Continuous)     360W (180W + 180W)
Basový reproduktor 1x 8"
Výškový reproduktor 1x 1" tlakový
Dělící kmitočet crossoveru 2,8 kHz
Bassreflex ano
Frekvenční rozsah 55 Hz - 20 kHz (-10 dB)
Max SPL 125 dB
Analogové vstupy 4 mono mic/line + 4 mono / 2 stereo line
Digitální vstupy USB Audio IN: iPod/iPhone exclusive
Výbava vstupů 2-band (HIGH Shelving: 8kHz, LOW Shelving: 100Hz)
Výstupy SPEAKERS OUT (L, R), MONITOR OUT (L/MONO, R), SUBWOOFER OUT (MONO) s auto HPF
Omezovač zpětné vazby ano
Efekty SPX digital reverb (4 programy, parameter control)
Phantomové napájení +30V (CH1, 2)
Šum a brum -113 dBu Equivalent input noise (CH1-4)
-58 dBu Residual output noise (SPEAKERS L/R)
THD 0.5 % @20 Hz-20 kHz, +11 dBu 10 k« (MONITOR OUT)
Přeslech mezi vstupními kanály -70 dB
Rozměry reprobox 289x472x275mm, mixer 308x180x116mm
Celková hmotnost 2 x Speaker 7.5kg + Mixer 2.8kg

 


Diskuze k produktu
CD (USB) přehrávač a nahrávání (10.12.2015) - Daniel Kašpar (Dankasparius@seznam.cz)

Dobrý den, je možné do aparatury připojit např. CD přehrávač, nebo flešku s nahranou hudbou, a zpětně na tato zařízení nahrávat zvukový záznam? Děkuji za odpověď, Daniel Kašpar

Vložte nový dotaz do diskuze:

*Jméno:
Email:
*Předmět: