DHN.cz Dobré Hudební Nástroje


provozujeme autorizovaný servis pro YAMAHA a LINE6

DHN.cz Dobré Hudební Nástroje

Velký výběr nástrojů a snadné parkování přímo u prodejny

translate translate translate
Home O nás Akční nabídka Jak nakupovat Reklamace Poradce Servis Registrace Kontakt
Kombo pro ak. kytaru ROLAND AC 600

Vytisknout stránku
Dostupnost
výroba ukončena
Kód Yamamusic ROAC600
Značka ROLAND

Nabízí dva nezávislé kanály, Guitar a Mic/Line.

Každý kanál má svůj třípásmový EQ. Kytarový kanál respektuje Piezzo i magnetické snímače. Mic/Line kanál má fantomové napájení, ovládající věrný výstup 48V. Line kanál umožňuje připojení kytary s magnetickými snímači. Můžete přivést na vstup každý zvlášť a smíchat je.

Kvalitní digitální efekty.

Zahrnují tři typy stereo chorus: SPACE, u kterých je zvuk upraven pro aktuální prostor, RICH, který aplikuje hodnotu efektu pro každou část spektra jinou hodnotu efektu, a WIDE, který umožňuje citlivější dojem prostoru oddělením jednotlivých frekvenčních pásem. Zahrnuje stereo Reverb, vyvinutý speciálně pro akustické nástroje, který podporuje dojem prostorovosti a přirozeného zvuku. Dále přináší Delay efekt, speciálně připravený pro akustické nástroje, produkující měkký, vaděný zvuk. Navíc můžete připojit volitelný nožní spínač a pomocí něj přepínat a vypínat efekty.

Potlačení zpětné vazby (Anti-feedback).

Tato funkce používá dvě cesty ke zjištění zpětné vazby, jednak ručně a automaticky. Anti-feedback lze ovládat také šlapkou.

Funkce Mute (umlčení).

Tento přepínač snadno umlčí zvuk z reproduktorů nebo na Line Out. Umožní např. beze zvuku připojit konektor kytary, nebo naladění nástroje beze zvuku. Volitelný nožní spínač tuto funkci ovládá rovněž.

Externí vstupní Jacky (AUX IN).

Pomocí těchto konektorů můžete připojit vnější zařízení, jako CD player, doprovod nebo jiné stereo zařízení. Máte k dispozici RCA mono Jacky a 1/4" Jacky pro připojení libovolného zařízení.

Vícenásobný výstup.

DI umožňuje přímo na výstup předat signál nástroje nebo mikrofonu na vstupu. Můžete také připojit ladičku. Je kompatibilní s TRS konektorem. Line výstup nabízí 1/4" mono výstupní Jacky ke XLR konektorům pro stereo výstup. Jedno AC-60 lze využít pro všechny možnosti. Lze také poslat výstup do subwooferu. Aktivní subwoofer umožňuje přehrát drtivé basy. Zesilovač rovněž zahrnuje sluchátkový výstup, takže můžete hrát i v noci a pro kontrolu zvuku.

Snadné umístění kdekoliv.

AC-60 nabízí skládací podpěrku, umožňující měnit úhel polohy komba, při použití ve funkci monitoru. Zahrnuje i adaptér pro reproduktorový stojan, na který AC-60 postavíte. Takto kombo nezavazí a lze je využít také jako jednoduchý PA.

 


Diskuze k produktu
Diskuze neobsahuje dosud žádné příspěvky.
Váš dotaz můžete zadat ve formuláři níže.
Vložte nový dotaz do diskuze:

*Jméno:
Email:
*Předmět: